دوشنبه , تیر ۵ ۱۳۹۶
خانه / با خدا باشیم / چگونه گناه نکنیم + فیلم های آموزشی
چگونه گناه نکنیم

چگونه گناه نکنیم + فیلم های آموزشی

چگونه گناه نکنیم ؟ مگر غیر از این است که مدت بسیار اندکی در این زمین زندگی خواهیم کرد و بعد از آن به سوی خداوند متعال بازگردانده خواهیم شد پس به نظرتان عاقلانه نیست سعی کنیم پیش روی خداوند بزرگ و مهربان ، بنده ای خوبی بوده باشیم.

إِنَّ الَّذِینَ آمَنُواْ وَالَّذِینَ هَادُواْ وَالنَّصَارَى وَالصَّابِئِینَ مَنْ آمَنَ بِاللَّهِ وَالْیَوْمِ الآخِرِ وَعَمِلَ صَالِحًا فَلَهُمْ أَجْرُهُمْ عِندَ رَبِّهِمْ وَلاَ خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلاَ هُمْ یَحْزَنُونَ ﴿۶۲﴾ «کسانی که ایمان داشتند و یهودیان و مسیحیان و صابئین (پیروان حضرت یحیی ) هر که به خدا و روز قیامت ایمان داشته و کردار نیک انجام داده باشد، چنین افرادی پاداششان در پیشگاه خدا محفوظ بوده و ترسی بر آنان نیست و غم و اندوهی بدیشان دست نخواهد داد….»
«یَوْمَ یَسْمَعُوْنَ الصَّیْحَهَ بِالحقِّ ذلِکَ یَوْمُ الخُروج * اِنَّا نَحْنُ نُحْیى وَ نُمِیْتُ وَ اِلَیْنا المَصِیْرُ* یَوْمَ تَشَقَّقُ الأَرْضُ عَنْهُمْ سِرَاعَاً ذلِکَ حَشْرٌ عَلَیْنا یَسُیْرٌ»   روزى که مى شنوند صیحه را (نفخ در صور) به حقیقت و راستى ، آن روز روزِ خروج (زنده شدن مردگان و خارج شدن از زمین) است . البته ما خلق را زنده ساخته و مى میرانیم و بازگشت همه به سوى ماست روزى که شکافته و منشق گردد زمین از مردگان بسرعت (رها کند زمین مردگان را) آنروز روز حشر و قیامت مى باشد و این جریان (زنده نمودن مردگان) براى ما آسان است . 

درباره‌ی حسین صفوی

هدف اصلی سایت ، ارائه و بیان مطالب قرآن در رابطه با ازدواج موفق و ماندگار است . امیدوارم زندگی مشترک سر شار از عشقی را تجربه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *